250000 +

Litre Ürün Satışı

Yıllar içinde yüz binlerce litre kimyasal ile piyasada önemli bir yer kazandık.

Bu gururu yaşarken, arkamızda baktığımızda gördüğümüz mutlu müşteriler biz neşe katıyor!

100 +

Mutlu müşteri

Hem fiyat kalite performansı arayan hem de Profesyonel ve endüstriyel temizlik ürünü arayanlardan oluşan geniş bir müşteri yelpazesinden, bolca mutlu müşterilerle tanıştık!

2500 +

Fidan ve dahası...

Meva Su Kumbarası projemiz kapsamında yarınlarımıza ağaç olacak binlerce fidan diktik

Ve pek çok, yer yüzündeki suların korunması ve geleceğe yaşanılabilir bir doğa bırakabilme amacıyla yapılan projeye imza attık!

img
Biz kimiz ?

Endüstriyel ve Evsel Temizlik Ürünleri.

Meva Kimya, 2015 yılının Eylül ayında bir fikir olarak ortaya çıkıp 2022 yılının Eylül ayında çerçevesi ve şartları oluşmaya başlayan ve geçmişten aldığı sinerjiyle beraber Endüstriyel ve Evsel Temizlik Ürünleri Sektöründe yenilikçi bir bakış açısıyla, çevreye ve suya duyarlı aktifler ile daha az kullanımda daha fazla performans elde etmeyi amaçlayan ve bunu kendine hedef belirleyen bir genç girişim şirketidir. Firma, doğayı ve suyu koruyarak sektördeki rakiplerinden farklı bir bakış açısıyla hizmet etmeyi düstur edinmiştir.

Misyonumuz;

Temizlik Ürünleri Sektöründe yenilikçi bakış açısıyla, çevreye ve suya duyarlı aktifler ile daha az kullanımda daha fazla performans elde etmek, doğayı ve suyu koruyarak sektördeki rakiplerinden farklı bir bakış açısıyla hizmet etmektir.

Vizyonumuz;

Her zaman yenilikçi, ileri görüşlü, büyük fotoğrafın tamamını görmeye çalışan, donanım kanadıyla birlikte vicdani sorumluluk kanadını da geliştirmeye çalışan çift kanatlı bir firma olmaktır.

ara bilgini al

Bizimle iletişime geçin.

Müşteri memnuniyeti bizim için her şeyden önemlidir. Tüm taleplere en kısa sürede yanıt vermeyi garanti ediyoruz.